Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Martaş Otomotiv Çok İyi Çalışan Deneyimi Ödülünü Aldı

  /  LIFE STYLE   /  Martaş Otomotiv Çok İyi Çalışan Deneyimi Ödülünü Aldı

Martaş Otomotiv Çok İyi Çalışan Deneyimi Ödülünü Aldı

Martaş Otomotiv “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri”  Listesine Girdi

Martaş Otomotiv, Happy Place to Work ve Capital Dergisi iş birliği ile gerçekleştirilen Çalışan Memnuniyeti Anketi’ne katılarak Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri listesine girip “Çok İyi Çalışan Deneyimi” sertifikasını ve ödülünü aldı.

Martaş Otomotiv

Çalışan Memnuniyeti Anketine katılan Martaş Otomotiv, “Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri Listesi”ne girerek “Çok İyi Çalışan Deneyimi” sertifikasını ve ödülünü almaya hak kazandı.

Çalışan memnuniyeti anketine katılım oranı yüzde 92!

Ankete katılım oranının yüzde 92’yi bulduğunu söyleyen Martaş Otomotiv Genel Müdürü Erdem Çarıkcı, “Verimli bir iş ortamı oluşturmanın çalışma arkadaşlarımızın mutluluğu ile sağlanabileceğine inanıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın fikirlerini rahatça dile getirebildikleri ve yatay iletişim anlayışına sahip bir çalışma ortamı sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda insan kaynakları uygulamalarımız ile çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine ve kariyer planlarına da katkı sağlayan birçok projemizi hayata geçirdik. Tüm bu uygulamaların tamamen bağımsız bir Bilim Kurulu tarafından denetlenerek ve standart kriterlere göre değerlendirilip ödüle layık görülmesi bizi ayrıca mutlu etti. Ankete katılarak bize bu ödülü kazandıran tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Çalışan mutluluğu şirket kültürünün merkezinde

Çalışan mutluluğunun şirket kültürünün merkezinde olduğunu kaydeden Çarıkcı, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışanlarımızın motivasyonu ve bağlılığı için projelerimize devam edeceğiz” dedi.

 

Diğer otomobil haberleri için burayı tıklayınız.

You don't have permission to register