Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Ferit Odman Audi e tron Yolculuğu

  /  OTOMOBİL MARKALARI   /  Audi   /  Ferit Odman Audi e tron Yolculuğu

Ferit Odman Audi e tron Yolculuğu

Ferit Odman Audi e tron ’la sessizliği duymanın bir yolunu arıyor

Audi’nin farklı yaşamanın bir yolunu arayan ve farklı hayat tarzları olan isimlerin hikayelerini paylaştığı video serisi ‘Bir Yolunu Bul’un son konuğu caz bateristi ve besteci Ferit Odman oldu. Audi’nin gelecek vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu vurgulayan videoda Odman’a Audi e tron eşlik ediyor.

Audi e tron

Audi’nin, birbirinden farklı hayat hikayelerinin bir araya getirdiği video serisi ‘Bir Yolunu Bul‘ Ferit Odman’ın Sessizliği Duymanın Bir Yolunu Bul isimli videoyla sona eriyor. Türkiye’nin özelikle tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehir ve bölgelerinde çekilen videoların her biri ilhamını Audi’nin felsefesinde de yer alan ‘mükemmellik’, ‘inovasyon’, ‘büyüleyici’, ‘tutkulu’, ‘modern’ ve ‘duygusal estetik’ten alıyor. Video serisinin son ayağı ise, Audi’nin gelecek vizyonunu yansıtan ilerleme tutkusunu yansıtıyor.

Audi e tron

Müziğin duygusunun sessizlikle belirlendiğine dikkat çeken Ferit Odman, müziğini tamamlamak için ihtiyacı olan atmosferi D-Maris Bay’de yakalıyor ve bu yolculuğunda kendisine Audi e tron eşlik ediyor.

Audi e tron

Her eserin bir yolculuk gibi olduğunu söyleyen ve bu yolculuk serüveninde yalnız olmadığımızı söyleyen Ferit Odman “Hayatın başlangıcından bu yana durmayan bir ritim var. Bizi bu ritme bağlayan şey sessizlik. Onu duyamadığım her ritim eksik kalıyor. Aslında müziğin duygusunu da sessizlik belirlıyor. Doğada sesler kusursuz bir ahenkle yankılanıyor. Ne eksik ne fazla. Her şey muhteşem bir ritmin parçası olmak için hareket ediyor. Tüm hikaye, her vuruşun ardından gelen kısacık bir anda saklı. Ben de müziğim için sessizliği duymak amacıyla Audi e tron ile yola çıktım“ diyor.

 

Audi Türkiye‘nin “Bir Yolunu Bul“ video serisinde daha önce, Kendini Keşfetmenin, Tasarlamanın, Hayal Etmenin, Ulaşmanın, Ruhunu Beslemenin bir yolunun anlatıldığı videolar paylaşılmıştı.

 

 

You don't have permission to register