Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

İstanbul Taksileri Citroen Jumpy Spacetourer Oluyor

  /  OTOMOBİL MARKALARI   /  Citroen   /  İstanbul Taksileri Citroen Jumpy Spacetourer Oluyor

İstanbul Taksileri Citroen Jumpy Spacetourer Oluyor

Citroen Jumpy Spacetourer , İstanbulluları “Geniş ve Lüks Aile Taksi”si Kavramıyla Tanıştırıyor. Konforu ön planda tutan yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden olan Citroen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı taksi dönüşüm projesinde Citroen Jumpy Spacetourer modeli ile yerini alıyor. Geniş iç hacmi, teknolojik özellikleri ve sessiz motoruyla İstanbulluların ulaşım ihtiyaçlarına konfor katacak Jumpy Spacetourer, engellilere uygun karoseri ve TSE onaylı üstyapılara uygun tasarımı ile “Geniş ve Lüks Aile Taksisi” kavramını şehir hayatına kazandıracak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, mevcut taksi adedine ek olarak dönüştürülecek araçlarla, taksi probleminin çözümü ve taksi adedinin artırılmasını hedefliyor.

Citroen Jumpy Spacetourer

İstanbul, işlevsiz hatların kapatılması ve hattaki araç sayısının azaltılması sonucu minibüs/dolmuşları taksiye dönüştürüyor. Bu proje ile “Geniş ve Lüks Aile Taksisi” kavramı, İstanbulluların hayatına girmeye hazırlanıyor. Mevcut taksi adedine ek olarak dönüştürülecek araçlarla, taksi probleminin çözümü, taksi adedin ve engelli erişiminin de artırılması hedefleniyor.

 

Konforu ön planda tutan yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden Citroën, ileri seviyede konfor ve teknolojisine ek olarak, engelli erişimine uygun yapısıyla ön plana çıkan Jumpy Spacetourer ile bu gelişimdeki yerini alıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı minibüs/dolmuşların taksiye dönüşüm projesi kapsamında İstanbul halkına hizmet etmek için gün sayan Citroën, sınıfının en konforlu modeli olarak bilinen, geniş iç hacmiyle de rakiplerinden ayrılan Citroen Jumpy Spacetourer ile İstanbulluların ulaşımına konfor katmak için yerini alıyor.

 

Citroen Jumpy Spacetourer ile yolculuk konforu artıyor! 

 

Her iki tarafta yer alan sürgülü kapıları ile esnek bir kullanıma sahip olan Citroen Jumpy Spacetourer, otomatik vitesle kombine edilen güçlü ve sessiz motoru, en yeni teknolojiye sahip donanım ve konfor öğeleriyle İstanbullulara fayda sağlayacak bu projede yerini alarak özellikle şehir içi ulaşımına değer kazandırmaya hazırlanıyor. Jumpy Spacetourer, engelli erişimine uygun ve lüks taksi kullanımına dönüştürülmeye elverişli yapısıyla İstanbulluların yeni tercihi oluyor. TSE tarafından onaylanan üstyapı çalışmaları için son derece uygun olan Citroën Jumpy Spacetourer, bu sayede aracı satın alan taksiciler için de önemli avantajlar sağlıyor.

You don't have permission to register