Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Nissan Ariya Wards’ın En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi Listesine Seçildi

  /  OTOMOBİL MARKALARI   /  Nissan   /  Nissan Ariya Wards’ın En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi Listesine Seçildi

Nissan Ariya Wards’ın En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi Listesine Seçildi

90 yılı aşkın süredir otomotiv sektörüne analiz sağlayan Wards Auto, Nissan Ariya ’yı 2023 En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi Listesine seçti. Tamamen yeni ve elektrikli crossover Ariya, ferah ve estetik açıdan tatmin edici bir iç mekan sunuyor.

Nissan Ariya

Yepyeni ve tamamen elektrikli 2023 Nissan Ariya’nın, Wards’ın 2023 En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi listesine seçildi. Görsel olarak çarpıcı ve son derece işlevsel iç mekânı ile Nissan Ariya sektörün üstün modelleri arasında yer alıyor.

Wards’ın 13 yıldır yayımladığı En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi listesini belirleyen jüriler araçları, tasarım, konfor, kullanılan malzemeler, bağlantı, kontroller ve değer özelliklerine göre puanlıyor. Ödüle layık görülen araçlarda fiyat sınırı bulunmuyor. Jüriler, kullanıcı deneyimi (UX) açısından, kontrol ve bilgi-eğlence sistemlerinin sezgisel veya kullanımının zor olup olmadığını değerlendiriyor ve araç içinde “sürpriz ve keyif veren” özellikler bulunup bulunmadığına bakıyor.

Nissan Ariya

Wards editörü ve Wards En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi jürisi Dave Zoia, “Ariya, yeni elektrikli araçların yer aldığı bütün rekabetlerin hepsinde öne çıkıyor. Göz alıcı ve teknoloji yüklü iç tasarımı tüketiciyi yüksek konfor ve akıllı işlevsellikle ödüllendiriyor.” dedi.

2023 Nissan Ariya, Nissan’ın ilk tamamen elektrikli crossover’ı. Araç, mevcut ProPILOT Assist 2.0 gelişmiş sürücü destek teknolojisi, standart kablosuz Apple CarPlay® ve Alexa entegrasyonu gibi özellikleriyle, sürüş kapasitesini artıran kusursuz ve amaç odaklı bir teknoloji sunuyor. Ariya’nın iç mekânı, düz, açık bir zemine ve kabinin tasarımına sorunsuz şekilde uyum sağlayan ve kapılara geçiş yapan minimalist bir gösterge paneline sahip.

You don't have permission to register