Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Alınabilecek En İyi SUV Renault Austral

  /  OTOMOBİL MARKALARI   /  Alınabilecek En İyi SUV Renault Austral

Alınabilecek En İyi SUV Renault Austral

Avrupa’nın 31 ülkesinden gelen gazetecilerden oluşan AUTOBEST Jurisi, Renault yeni SUV arabası Renault Austral ‘i Avrupa’da satın alınacak en iyi otomobil ödülünü almaya hak kazandığını ilan ettiler. Bildiğiniz üzere Renault Austral ile daha önce SMARTBEST ödülünü kazarak büyük ses getirmiş ve ikinci olarak Best Buy Car of Europe 2023 alarak hepimizin şaşırmasına neden oldu.

Bu ödül, Google Otomotiv Hizmetleri ile bağlantılı OpenR Link bilgi-eğlence sisteminin işlevselliğini ortaya koyuyor ve Avrupa’nın en gelişmiş bağlanabilirlik seviyesi sunan otomobili yapıyor.

Sportif tasarım

özel saten şist grisi gövde rengi, sportif ön spoyler, 20 inch daytona alaşım jantlar, “3D Moirage” efektli yüksek teknoloji arka farlar, mavi dikişli Alcantara döşemeler, mavi/beyaz/kırmızı dikişli napa deri kaplama direksiyon.

Google İle Entegre Güçlü Sistem

openR link multimedya sistemine Google hizmetleri entegre edilmiştir*. Sıcaklığı değiştirmek, rotanızı planlamak, evinizle etkileşim kurmak veya müziğinizi seçmek gibi işlerde sesli komut. Amazon Music, EasyPark, Radioplayer… Özel içerikleriyle 35 adede varan uygulamaya* %100 hibrit yeni Renault Austral SUV’un openR link sistemi üzerinden erişebilirsiniz.

Renault Austral Harman Kardon Ses Sistemi

Özel yeni Harman Kardon ses sistemi torpidonun iki yanında 2 tweeter, ön kapı panellerinde 2 woofer, 2 surround hoparlör, 1 ön orta ünite, arka kapı panellerinde 4 tweeter, 2 woofer ve de bagajda 1 subwoofer ile 485 W ses üretir. Surround, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay ses deneyimi.

Renault’dan Verimlilik : Uzun yolculuklarda, %100 hibrit yeni Renault Austral SUV bir verimlilik modelidir: güçlü hızlanma ve etkileyici denge. 4Control sistemi doğru ve güvenli sürüşe olanak tanır. Sert dönüşlerde ve virajlı yollarda hakimiyetinizi koruyun, yolu kontrolünüz altında tutun. Şehirde de manevra yapmayı kolaylaştırır. Aynı bir şehir otomobili gibi 10,1m dönüş çapı ile yüksek manevra kabiliyeti sunar.

Multi Sense :  %100 hibrit Yeni Renault Austral SUV, yol koşullarına ve değişen ihtiyaçlara adapte edilmesi için 5 farklı yapılandırma* seçeneği: motor sesi ve tepkisi, direksiyon hassasiyeti, ortam aydınlatması ve sürücü ekranı yapılandırmasına sahip. Bunlar kısaca şöyle sıralanıyor;

  • Comfort: varsayılan sürüş modu
  • Sport: daha yüksek sürüş keyfi
  • Eco: sürüş menzili optimizasyonu
  • Perso (kişisel): özel yapılandırma
  • Snow(kar): kaygan yol koşullarında güvenlik
  • All Roads (tüm yollar): gevşek zeminde çekiş

E-Tech Hybrid Güç Aktarma : Renault Formula 1™ deneyiminden esinlenen özel E-Tech hibrit teknolojisi. Şehirde Electric modunda kullanım: Sessizdir, yavaşlar ve fren yaparken akü şarj olur. Prize takılmasına gerek yoktur.

Renault Austral Hangi Segment

2023 Austral, Renault’nun C segmentinde gücünü ortaya koyma stratejisini somutlaştırıyor ve C-SUV segmentinin merkezinde yer almayı planlıyor. %100 hibrit Yeni Renault Austral SUV dengeli hatları, cesur ön yüzü ve ayırt edici far imzasıyla kendini gösteriyor. Parlak siyah tavanındaki zarif çizgiler aracı vurgulanırken, öne çıkan yan korumaları güçlü ve kaslı tasarımı ile dikkat çekiyor. Bunların dışında Austral;

32 İLERİ SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMİ : Konfor; sürüş, fren, manevra ve park destek sistemleri…%100 hibrit Yeni Renault Austral SUV üzerindeki 32 farklı ileri sürüş destek sistemini kullandığınızda yol her zaman kontrolünüzde.

Austral Sürüş Keyfi : Yeni nesil 9,3″ HUD ekranı, adaptif cruise control, şerit takip sistemi, şeritte kalma asistanı ve daha fazlası. Gözünüzü yoldan almadan yolu kontrol altında tutun. İleri sürüş destek sistemleriyle artık yolculuklarınız daha sorunsuz.

Austral Güvenlik Önemli : Yaya sensörlü ön ve arka aktif acil fren destek sistemi, akıllı ve otomatik farlar (Matrix LED vision) ve daha fazlası. Güvenlik yardım teknolojileriyle yolda karşınıza çıkabilecek beklenmedik olaylara karşı daima hazırlıklı olun.

Austral Park Ederken : Otomatik park destek sistemi, 360° görüş alanına sahip 3D kamera…Park destek sistemleri teknolojilerini kullanarak kolayca park edin.

Modüler Tasarım : Yenilikçi kokpit. Ön koltuklar arasında geniş aralık ve akıllı telefonunuz için kablosuz şarj istasyonu. 35 litre kolay erişilebilir ve modüler saklama alanı. Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde en geniş diz mesafesini sağlar. 575 litreye varan bagaj kapasitesi. Eller serbest bagaj kapağı ile bagaja rahat erişim.

Renault Austral Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek

Türkiye’de 2023 yılının ilk yarısında satışa sunulacak olan Austral, özgün bir araç arayan kullanıcılara hitap ediyor. Diğer otomobil haberleri için buraya tıklayınız.

You don't have permission to register