Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Tesla İş İlanları Türkiye de Açıldı

  /  OTOMOBİL MARKALARI   /  Tesla İş İlanları Türkiye de Açıldı

Tesla İş İlanları Türkiye de Açıldı

Tesla Türkiye’ye ne zaman gelecek sorularından önce Tesla iş ilanları merak konusu oldu. Tesla iş başvurusu içinTürkiye ‘de dört yeni iş ilanı paylaştı. Elektrikli araç devi, yeni model araçlarını Türkiye’de satışa çıkarmadan önce iş ilanları yayınlamaya başladı.

Tesla Türkiye İçin İş İmkanı Sunuyor

Resmi internet sitesinde bulunan süper şarj istasyonlarının yerlerini gösteren listeye Türkiye’den bazı şehirleri ekleyen Tesla, önümüzdeki aylarda elektrikli araçlarını ülkemize getirmeye hazırlanıyor. Tesla iş başvurusu için yeni model araçlarını Türkiye’de satışa çıkarmadan önce iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.
Tesla ofisleri

Tesla İş Başvurusu Türkiye

Tesla, Türkiye için dört pozisyonda iş ilanı oluşturdu. 2023 yılında işe alınacak profiller için yayınlanan TESLA ilanları arasında;

  • Otomotiv Mekanikerleri
  • Otomotiv Teknisyenleri
  • Servis Danışmanı
  • Otomotiv Süpervizörü
  • Parça Danışmanları
  • Mobil Servis Teknisyenleri
  • Tesla Danışmanı yer alıyor

Tesla’nın Türkiye’deki aktif iş ilanlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Güncel Tesla Türkiye İş İlanlarını Görmek ve Tesla da işe başvurmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tesla Parça danışmanı Ne İş Yapıyor

Parça Danışmanları Servis Merkezlerimize ve Mobil Servise parça desteği sağlayarak servis operasyonunda önemli bir rol oynar. Bugüne kadar yapılmış en yenilikçi otomobili ortaya çıkardık ve müşterilerimize aynı seviyede hizmeti sağlamamıza yardım etmeni bekliyoruz.

Tesla Advisor Ne İş Yapıyor?

Bir Tesla Danışmanı olarak, tüm müşteri yolculuğu boyunca kesintisiz müşteri hizmeti sunmak sizin sorumluluğunuzdadır. Başarmak için amansız bir kararlılığınız var ve Tesla’nın dünyanın sürdürülebilir enerjiye geçişini hızlandırma misyonuyla hareket ediyorsunuz. Bilginizi paylaşarak ve kalıcı ilişkiler kurarak Tesla ürünleri için öncü olarak hareket edersiniz.

Tesla Otomotiv Süpervizörü Ne İş Yapıyor?

Tesla’da Servis Süpervizörleri, servis operasyonumuzun ön saflarındaki liderler olup Dünya’nın sürdürülebilir enerjiye geçişini hızlandırma misyonumuzda kritik bir rol alırlar. Müşterilerimize olağanüstü bir deneyim sunarak, günlük operasyonları yöneterek ve tam potansiyellerine ulaşmaları için ekip üyelerini proaktif olarak geliştirerek marka elçileri olarak hareket ederler.

Servis Süpervizörleri hem ekip liderliği hem de servis operasyonları genelinde sürekli olarak mükemmel sonuçlar ortaya koyar. Tesla’da başarılı olmak için enerjik, son derece organize ve verimli çalışmanın yanı sıra gerçek liderliğe ve markamıza tutkulu olmalısınız.

Otomotiv Mekanikerleri/Teknisyenleri Ne İş Yapıyor

Tesla’nın İstanbul Servis Merkezi için yetenekli Otomobil Teknisyenleri arıyoruz. Tesla’da mekanikerlerimiz, servis operasyonunun omurgasını oluşturur ve Dünya’nın sürdürülebilir enerjiye geçişini hızlandırma misyonumuzu desteklerler. Bugüne kadar yapılmış en yenilikçi otomobili ortaya çıkardık ve Servis Teknisyeni olarak müşterilerimize aynı seviyede hizmeti sağlamamıza yardım etmeni bekliyoruz.

Tesla Türkiyeye Ne Zaman Gelecek

Tesla Model S, Model 3, Model X ve Model Y’nin ülkemize ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor ancak 2022 Aralık ayında Emaar AVM de Tesla araçları için orjinal Tesla Şarj alanları yapıldığı öğrenildi. Bu durumda tesla araçlarını en hızlı şekilde şarj edebileceğimiz noktalarda şehir içinde ulaşılabilir alanlara gelmeye başladı. Türkiye ekonomisi ve siyasi koşulların doğru noktada ulaşması durumunda Tesla araçların yakın zamanda ülkemizde satışını bekliyorum. Diğer Tesla haberleri için burayı tıklayınız.

You don't have permission to register