Son Yazılar

İletişim

Email
pelinileotomoda@gmail.com

Adres
İstanbul – TÜRKİYE

Yeni SKODA VISION 7S

  /  SEKTÖREL   /  Yeni SKODA VISION 7S

Yeni SKODA VISION 7S

SKODA Yeni Tasarım Dilini 30 Ağustos’ta Sergileyecek

SKODA yeni marka kimliğini ve yeni tasarım dilini 30 Ağustos’ta tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni tasarım dilinin hangi yönde evrileceğini gösteren VISION 7S konseptinin örtüsünü kaldıracak olan ŠKODA, yeni imajıyla marka değerlerini daha ileriye taşıyacak.

ŠKODA’nın yeni tasarım dilinde de markanın sağlamlık, fonksiyonellik ve özgün olma gibi özellikler korunurken geniş iç mekanda da teknoloji, sağlamlık ve sürdürülebilir materyaller öne çıkıyor.

Tam elektrikli 7 kişilik bir SUV olarak şekillenen VISION 7S konseptinin tasarımında güçlü bir ön bölüm yer alıyor. Dışa doğru konumlandırılmış dörtlü ışıklandırma grubu, T harfini oluşturacak şekilde tasarlandı. ŠKODA’nın yeni konseptinin ön panjuru ise geniş, siyah ve kapalı olarak şekillendirildi. Markanın kendine has çizgileri ise araç boyunca devam ediyor ve VISION 7S’e güçlü bir duruş kazandırıyor.

Yüce Auto

* ŠKODA Türkiye Distribütörü Yüce Auto bir Yüce – Doğuş Otomotiv ortaklığıdır.

* Orhan Yüce tarafından kurulan Yüce Grubu, otomotiv sektöründe 60 yılı aşan bir geçmişe sahiptir.

*  Otomobil Distribütörleri Derneği’nin de kurucusu olan Orhan Yüce, aynı zamanda derneğin 2010 yılına kadar “Onursal Başkan”lığını da yapmıştır.

* Yüce Auto, ISO 9001 ve VW Grup TÜV kalite yönetimi sertifikalarına sahiptir.

* Yüce Auto A.Ş. Türkiye genelinde 47 Yetkili Satış & Servis, 6 Yetkili Servis ve Yedek Parça Satış Noktası ile hizmet vermektedir.

* 2020 yılında 24 bin 175 araç teslim eden Yüce Auto, bu adetle %4.0 pazar payı elde etmiştir.

* 2019 yılında ŠKODA Distribütörleri arasında Satış Sonrası Hizmetler dalında yılın ithalatçısı ödülünü almıştır.

ŠKODA Auto

* 100 yılı aşkın geçmişiyle dünyanın en eski otomobil üreticileri arasında yer alan ŠKODA, 1895’te üretimine önce bisiklet ve motosikletle başladı.

* ŠKODA, 16 Nisan 1991 tarihinden itibaren bir Volkswagen Group markasıdır.

* Marka, bugün dünya çapında 10 farklı modelin üretim ve satışını gerçekleştiriyor: CITIGO iV, FABIA, RAPID, SCALA, OCTAVIA, SUPERB, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ ve ENYAQ iV

* 2020 yılında ŠKODA, dünya çapında 1 milyonun üzerinde araç teslimatı gerçekleştirdi.

* 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 ve 2020’de bir takvim yılı içerisinde 1 milyondan fazla araç satan Skoda tarihinde bir rekor kırdı.

* ŠKODA Auto, 100’ün üzerinde pazarda yer alırken, dünya çapında 42 binin üzerinde kişi istihdam etmektedir.

You don't have permission to register